- Home
- Ons aanbod
- Škoda Fabia
Deze Škoda Fabia met 22.619 km op de teller, heeft het bouwjaar 2022 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: Combi 1.0 TSI Ambition | Camera | CarPlay | ECC | LM
Skoda Fabia Station voorzien van o.a. :
- Vol automatische airconditioning
- Cruise-control
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar en verwarmbaar
- Achteruitrijcamera
- Boordcomputer; radio; telefoon, verbruik
- Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- Skoda 3D surround pakket 2 extra luidsprekers in de achterportieren; totaal 6 Luidsprekers
- APP-connect / MirrorLink voor o.a. Google-Maps, Spotify, Flitsmeister, Waze
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Dakreling
- Donkere zijruiten achter en achterruit
- Achterbank neerklapbaar 1/3 2/3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Noodwiel als reservewiel
- Parkeersensoren achter
- Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Lederstuurwiel met stuurwielbediening
- Licht- en regensensor
- Ramen voor en achter elektrisch bedienbaar
- Lichtmetalen velgen 15inch "Cygnus"
- Rijassistentsysteem Hill-Assist; ( bergwegrijhulp )
- Rijassistentsysteem Front Assist; ( botswaarschuwingssysteem met City-noodremfunctie )
- Vermoeidheidsherkenning
- ISOFIX-bevestiging voor kinderzitjes
Afleverpakket (optioneel) €995; * 12-Maanden BOVAG-garantie * Jaarbeurt * minimaal halve tank brandstof; * In- en exterieur reinigen
Je rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Skoda Fabia Combi. Zijn pittige prestaties dankt deze Skoda aan zijn compacte en zuinige motor. Ook is de auto voorzien van: aluminium dakrailing, extra getint glas, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De bediening van het audio-installatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De audio is overigens voorzien van dab-radio voor een altijd heldere ontvangst. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren je geen enkele moeite. Met de cruise control kom je bijna nog fitter aan dan je vertrekt. De uitrusting van deze Skoda is met lederen versnellingspook, verstelbaar stuur, boordcomputer, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes behoorlijk compleet.
Deze Skoda is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen.
Als je meer wilt weten over deze Skoda, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?